Продукція > VISHAY > CA5100R2200JR05
CA5100R2200JR05
CA5100R2200JR05 Vishay
ca.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 0.22 Ohm 5% 5W ±600ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL T/R
на замовлення 873 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.22 OHM 5W 5% AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 220 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA5100R2200JR05 CA5100R2200JR05 Виробник : Vishay / Dale ca.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 0.22ohms 5%
на замовлення 138 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
CA5100R2200JR05 CA5100R2200JR05 Виробник : Vishay ca.pdf Res Wirewound 0.22 Ohm 5% 5W ±600ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL T/R
на замовлення 873 шт:
CA5100R2200JR05 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 0.22 OHM 5W 5% AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 220 mOhms