Продукція > VISHAY DALE > CA5100R3300JR05
CA5100R3300JR05 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.33 OHM 5W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 0.33ohms 5%.
Інші пропозиції CA5100R3300JR05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA5100R3300JR05 CA5100R3300JR05 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 0.33ohms 5%