Продукція > ACP > CA6XVSMD-100KA2525
CA6XVSMD-100KA2525
CA6XVSMD-100KA2525 ACP
ACP_CA6.pdf
Виробник: ACP
Category: Single turn SMD trimmers
Description: Potentiometer: mounting; single turn; 100kΩ; 100mW; SMD; ±25%; bag
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: single turn
Resistance: 100kΩ
Power: 0.1W
Mounting: SMD
Tolerance: ±25%
Characteristics: linear
Track material: carbon
Body dimensions: 6.5x6.5x3.6mm
Torque: max. 2Ncm
Operating temperature: -25...70°C
Potentiometer standard: 6mm
Max. operating voltage: 100V DC
Electrical rotation angle: 215 ±20°
Mechanical rotation angle: 235 ±10°
Mechanical durability: 1000 cycles
Kind of package: bag
на замовлення 3300 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single turn SMD trimmers, Description: Potentiometer: mounting; single turn; 100kΩ; 100mW; SMD; ±25%; bag, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: single turn, Resistance: 100kΩ, Power: 0.1W, Mounting: SMD, Tolerance: ±25%, Characteristics: linear, Track material: carbon, Body dimensions: 6.5x6.5x3.6mm, Torque: max. 2Ncm, Operating temperature: -25...70°C, Potentiometer standard: 6mm, Max. operating voltage: 100V DC, Electrical rotation angle: 215 ±20°, Mechanical rotation angle: 235 ±10°, Mechanical durability: 1000 cycles, Kind of package: bag.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA6XVSMD-100KA2525 Виробник : Ara`gonesa Componentes Pasivos Single turn carbon potentiometer; CA6V; 100kR; SMD; 6,5x6,5x3,6mm; power: 100mW; tolerance: 20%; operating temperature: -25°C?70°C CA6XVSMD-100KA2525 ACP Potentiometer PO CA6VSMDk100.0
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 80 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
на замовлення 500 шт:
на замовлення 500 шт: