Продукція > ACP > CA6XVSMD-47KA2525
CA6XVSMD-47KA2525
CA6XVSMD-47KA2525 ACP
Category: Single turn SMD trimmers
Description: Potentiometer: mounting; single turn; 47kΩ; 100mW; SMD; ±20%; bag
Resistance: 47kΩ
Tolerance: ±20%
Power: 0.1W
Mounting: SMD
Body dimensions: 6.5x6.5x3.6mm
Operating temperature: -25...70°C
Potentiometer standard: 6mm
Torque: max. 2Ncm
Max. operating voltage: 100V DC
Kind of potentiometer: single turn
на замовлення 580 шт:
Написати відгук
Category: Single turn SMD trimmers, Description: Potentiometer: mounting; single turn; 47kΩ; 100mW; SMD; ±20%; bag, Resistance: 47kΩ, Tolerance: ±20%, Power: 0.1W, Mounting: SMD, Body dimensions: 6.5x6.5x3.6mm, Operating temperature: -25...70°C, Potentiometer standard: 6mm, Torque: max. 2Ncm, Max. operating voltage: 100V DC, Electrical rotation angle: 215 ±20°, Mechanical rotation angle: 235 ±10°, Mechanical durability: 1000 cycles, Kind of package: bag, Track material: carbon, Characteristics: linear, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: single turn.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA6XVSMD-47KA2525 Виробник : Ara`gonesa Componentes Pasivos Single turn carbon potentiometer; CA6V; 47kR; SMD; 6,5x6,5x3,6mm; power: 100mW; tolerance: 20%; operating temperature: -25°C?70°C CA6XVSMD-47KA2525 ACP Potentiometer PO CA6VSMDk047.0
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 90 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
на замовлення 475 шт:
на замовлення 300 шт: