Продукція > ACP > CA9MH2.5-5KA2020
CA9MH2.5-5KA2020
CA9MH2.5-5KA2020 ACP
ACP_CA9-CE9.pdf
Виробник: ACP
Category: Single turn THT trimmers
Description: Potentiometer: mounting; single turn,vertical; 5kΩ; 0.15W; ±20%
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: single turn; vertical
Resistance: 5kΩ
Power: 0.15W
Tolerance: ±20%
Characteristics: linear
Mechanical rotation angle: 240 ±5°
Mounting: THT
Track material: carbon
Terminal pitch: 5x2.5mm
Electrical rotation angle: 220 ±20°
Body dimensions: 10x10x5mm
Operating temperature: -25...70°C
Potentiometer standard: 9mm
Torque: 0.4...2Ncm
Operating voltage: 200V
Manufacturer series: CA9MH
на замовлення 582 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single turn THT trimmers, Description: Potentiometer: mounting; single turn,vertical; 5kΩ; 0.15W; ±20%, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: single turn; vertical, Resistance: 5kΩ, Power: 0.15W, Tolerance: ±20%, Characteristics: linear, Mechanical rotation angle: 240 ±5°, Mounting: THT, Track material: carbon, Terminal pitch: 5x2.5mm, Electrical rotation angle: 220 ±20°, Body dimensions: 10x10x5mm, Operating temperature: -25...70°C, Potentiometer standard: 9mm, Torque: 0.4...2Ncm, Operating voltage: 200V, Manufacturer series: CA9MH.