Продукція > TDK CORPORATION > CAA572X7S2A336M640LH
CAA572X7S2A336M640LH
CAA572X7S2A336M640LH TDK Corporation
mlcc_commercial_megacap_ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 33UF 100V X7S SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Stacked SMD, 2 L-Lead
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.236" L x 0.220" W (6.00mm x 5.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.272" (6.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
на замовлення 3200 шт:
Написати відгук
Description: TDK - CAA572X7S2A336M640LH - Keramikvielschichtkondensator, 33 µF, 100 V, ± 20%, X7S, 6.4 mm, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2220 [Metrisch 5750], rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7S, euEccn: NLR, Kapazität: 33µF, Stapelhöhe: 6.4mm, Spannung (DC): 100V, Produktpalette: MEGACAP CA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAA572X7S2A336M640LH CAA572X7S2A336M640LH Виробник : TDK 4473725.pdf Description: TDK - CAA572X7S2A336M640LH - Keramikvielschichtkondensator, 33 µF, 100 V, ± 20%, X7S, 6.4 mm, Oberflächenmontage
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7S
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Stapelhöhe: 6.4mm
Spannung (DC): 100V
Produktpalette: MEGACAP CA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
CAA572X7S2A336M640LH CAA572X7S2A336M640LH Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_megacap_ca_en.pdf Description: CAP CER 33UF 100V X7S SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
CAA572X7S2A336M640LH CAA572X7S2A336M640LH Виробник : TDK mlcc_commercial_megacap_ca_en.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2220 100VDC 33uF 20% X7S
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X7S
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Stapelhöhe: 6.4mm
Spannung (DC): 100V