Продукція > TDK > CAA572X7T2J105M640LJ
CAA572X7T2J105M640LJ
CAA572X7T2J105M640LJ TDK
Виробник: TDK
Description: TDK - CAA572X7T2J105M640LJ - Keramikvielschichtkondensator, 2 Leitungen, MEGACAP, 1 µF, 630 V, ± 20%, X7T, 6.4 mm
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2220 [Metrisch 5750]
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7T
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Stapelhöhe: 6.4mm
Spannung (DC): 630V
Produktpalette: MEGACAP CA Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CAA572X7T2J105M640LJ - Keramikvielschichtkondensator, 2 Leitungen, MEGACAP, 1 µF, 630 V, ± 20%, X7T, 6.4 mm, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2220 [Metrisch 5750], rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7T, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Stapelhöhe: 6.4mm, Spannung (DC): 630V, Produktpalette: MEGACAP CA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
CAA572X7T2J105M640LJ CAA572X7T2J105M640LJ Виробник : TDK Description: TDK - CAA572X7T2J105M640LJ - Keramikvielschichtkondensator, 2 Leitungen, MEGACAP, 1 µF, 630 V, ± 20%, X7T, 6.4 mm
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X7T
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Stapelhöhe: 6.4mm
Spannung (DC): 630V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code