Продукція > TDK > CAA573X7R1V157M670LH
CAA573X7R1V157M670LH
CAA573X7R1V157M670LH TDK
4473725.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CAA573X7R1V157M670LH - Keramikvielschichtkondensator, 150 µF, 35 V, ± 20%, X7R, 6.7 mm, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2220 [Metrisch 5750]
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Stapelhöhe: 6.7mm
Spannung (DC): 35V
Produktpalette: MEGACAP CA Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 443 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CAA573X7R1V157M670LH - Keramikvielschichtkondensator, 150 µF, 35 V, ± 20%, X7R, 6.7 mm, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2220 [Metrisch 5750], rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 150µF, Stapelhöhe: 6.7mm, Spannung (DC): 35V, Produktpalette: MEGACAP CA Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAA573X7R1V157M670LH CAA573X7R1V157M670LH Виробник : TDK Corporation caa573x7r1v157m670lh.pdf Description: CAP CER 150UF 35V X7R 2SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.295" L x 0.246" W (7.50mm x 6.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 0.270" (6.85mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
на замовлення 344 шт:
Кількість Ціна
CAA573X7R1V157M670LH CAA573X7R1V157M670LH Виробник : TDK caa573x7r1v157m670lh.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2232 35VDC 150uF 20% X7R
на замовлення 370 шт:
CAA573X7R1V157M670LH CAA573X7R1V157M670LH Виробник : TDK 4473725.pdf Description: TDK - CAA573X7R1V157M670LH - Keramikvielschichtkondensator, 150 µF, 35 V, ± 20%, X7R, 6.7 mm, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Stapelhöhe: 6.7mm
Spannung (DC): 35V
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 443 шт:
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 35V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF