Продукція > SAME SKY > CAF-A225B-220-350
CAF-A225B-220-350
CAF-A225B-220-350 Same Sky
caf_a2b.pdf
Виробник: Same Sky
AC Fans AC fan, 120 x 120 x 25 mm, 220 - 240 V, ball, 2000 RPM, 58 CFM
на замовлення 176 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC FAN, 120 X 120 X 25 MM, 220 ~, Power (Watts): 11.50W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 220VAC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 53.9 CFM (1.51m³/min), Width: 25.8mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.3dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAF-A225B-220-350 CAF-A225B-220-350 Виробник : CUI Devices caf_a2b-3420710.pdf AC Fans
на замовлення 176 шт:
Кількість Ціна
CAF-A225B-220-350 CAF-A225B-220-350 Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) caf-a2b.pdf Description: AC FAN, 120 X 120 X 25 MM, 220 ~
Power (Watts): 11.50W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 220VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 53.9 CFM (1.51m³/min)
Width: 25.8mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.3dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)