Продукція > KEMET > CAN06C681JAGAC7867
CAN06C681JAGAC7867
CAN06C681JAGAC7867 KEMET
CAN06C681JAGAC7867
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 680 pF
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 680 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAN06C681JAGAC7867 CAN06C681JAGAC7867 Виробник : KEMET CAN06C681JAGAC7867 Description: CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Applications: General Purpose
Capacitance: 680 pF