Продукція > KEMET > CAN08C472KARACTU
CAN08C472KARACTU
CAN08C472KARACTU Kemet
kem_c1099_250_vac_smd.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.0047uF 250VAC X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0805, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
CAN08C472KARACTU CAN08C472KARACTU Виробник : KEMET KEM_C1099_250_VAC_SMD-3316578.pdf Speciality Ceramic Capacitors 250V 4700pF X7R 0805 10% Non-Safety AC