Продукція > KEMET > CAN18C222JAGAC7800
CAN18C222JAGAC7800
CAN18C222JAGAC7800 KEMET
CAN18C222JAGAC7800
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 2200PF 250VAC C0G 1812
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.061" (1.55mm)
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 972 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 250VAC C0G 1812, Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.061" (1.55mm), Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAN18C222JAGAC7800 CAN18C222JAGAC7800 Виробник : KEMET CAN18C222JAGAC7800 Description: CAP CER 2200PF 250VAC C0G 1812
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF