Продукція > KEMET > CAN19X332MAGACTU
CAN19X332MAGACTU
CAN19X332MAGACTU KEMET
KEM_C1099_250_VAC_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1825
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL, Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.181" L x 0.252" W (4.60mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Capacitance: 3300 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1825, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.181" L x 0.252" W (4.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Capacitance: 3300 pF.