CAS06F2433CT
CAS06F2433CT Cal-Chip Electronics, Inc.
CAS-SERIES-1.pdf
Виробник: Cal-Chip Electronics, Inc.
Description: ANTISULF RES0603 1% 243K OHM
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 243 kOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTISULF RES0603 1% 243K OHM, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 243 kOhms.
Інші пропозиції CAS06F2433CT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAS06F2433CT CAS06F2433CT Виробник : Cal-Chip Electronics, Inc. CAS-SERIES-1.pdf Description: ANTISULF RES0603 1% 243K OHM
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 243 kOhms