Продукція > KEMET > CAS17C150FAGFC
CAS17C150FAGFC
CAS17C150FAGFC KEMET
Виробник: KEMET
Description: SFTY 1808 15PF X1 250 / Y2 250 C
Написати відгук
Інші пропозиції CAS17C150FAGFC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAS17C150FAGFC CAS17C150FAGFC Виробник : KEMET KEM_C1100_CAS_SMD-3316296.pdf Safety Capacitors 250VAC 15pF C0G 1808 1% X2