Продукція > KEMET > CAS17C680FAGFC
CAS17C680FAGFC
CAS17C680FAGFC KEMET
Виробник: KEMET
Description: SFTY 1808 68PF X1 250 / Y2 250 C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CAS17C680FAGFC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAS17C680FAGFC CAS17C680FAGFC Виробник : KEMET KEM_C1100_CAS_SMD-3316296.pdf Safety Capacitors 250VAC 68pF C0G 1808 1% X2