Продукція > KEMET > CAS18C102GAGGC
CAS18C102GAGGC
CAS18C102GAGGC KEMET
Виробник: KEMET
Description: SFTY 1812 1NF X2 250 C0G 2%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 250VAC 1000pF C0G 1812 2% X2.
Інші пропозиції CAS18C102GAGGC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAS18C102GAGGC CAS18C102GAGGC Виробник : KEMET KEM_C1100_CAS_SMD-1830217.pdf Safety Capacitors 250VAC 1000pF C0G 1812 2% X2