Продукція > KEMET > CAS18C150FAGFC
CAS18C150FAGFC
CAS18C150FAGFC KEMET
Виробник: KEMET
Description: SFTY 1812 15PF X1 250 / Y2 250 C
Написати відгук
Інші пропозиції CAS18C150FAGFC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAS18C150FAGFC CAS18C150FAGFC Виробник : KEMET KEM_C1100_CAS_SMD-3316296.pdf Safety Capacitors 250VAC 15pF C0G 1812 1% X2