Продукція > KEMET > CAS18C680FAGFC
CAS18C680FAGFC
CAS18C680FAGFC KEMET
Виробник: KEMET
Description: SFTY 1812 68PF X1 250 / Y2 250 C
Написати відгук
Інші пропозиції CAS18C680FAGFC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAS18C680FAGFC CAS18C680FAGFC Виробник : KEMET KEM_C1100_CAS_SMD-1830217.pdf Safety Capacitors 250VAC 68pF C0G 1812 1% X2