Продукція > KEMET > CAS21C272JARFC
CAS21C272JARFC
CAS21C272JARFC KEMET
Виробник: KEMET
Description: SFTY 2220 2.7NF X1 250 / Y2 250
Написати відгук
Safety Capacitors 250VAC 2700pF X7R 2211 5% X2.
Інші пропозиції CAS21C272JARFC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAS21C272JARFC CAS21C272JARFC Виробник : KEMET KEM_C1100_CAS_SMD-1830217.pdf Safety Capacitors 250VAC 2700pF X7R 2211 5% X2