Продукція > L-COM > CAU2CC100W-MM-2M
CAU2CC100W-MM-2M L-com
Виробник: L-com
Description: 180ROTATING USB2.0 C-C, M/M, 100
Features: Data Transfer and Charge, Reversible
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 22 AWG, 28 AWG
Shielding: Unshielded
Configuration: C Male to C Male
Specifications: USB 2.0
Transfer Rate: 480Mbps
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 180ROTATING USB2.0 C-C, M/M, 100, Features: Data Transfer and Charge, Reversible, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 22 AWG, 28 AWG, Shielding: Unshielded, Configuration: C Male to C Male, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.
Інші пропозиції CAU2CC100W-MM-2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAU2CC100W-MM-2M CAU2CC100W-MM-2M Виробник : L-Com ds_TRD624AUF_BLK_05F.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables 180 Rotating USB2.0 C-C, M/M, 100W, 2M