CAY10-472J4LF
CAY10.pdf
Код товару: 166650
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Резисторні збірки > Резисторні збірки SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAY10-472J4LF CAY10-472J4LF Виробник : Bourns Inc. CAY10.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0804
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 0804, Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 4
на замовлення 30000 шт:
Кількість Ціна
CAY10-472J4LF CAY10-472J4LF Виробник : BOURNS BOUR-S-A0011937167-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: BOURNS - CAY10-472J4LF - Widerstandsnetzwerk, fester Wert, 4.7 kohm, Isoliert, 4 Resistors, 0804 [Metrisch 2010], Konvex
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.35mm
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0804 [Metrisch 2010]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: -
Netzwerkelement: Isoliert
Widerstandstyp: Array
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 4.7kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 5%
Widerstandsanschlüsse: Konvex
Temperaturkoeffizient: 250ppm/C
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Anzahl der Widerstände: 4Resistors
Anschlussabstand: 0.5mm
Nennleistung pro Widerstand: 62.5mW
Produktpalette: CAY10 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 25V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.35mm
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Netzwerkelement: Isoliert
Widerstandstyp: Array
Nennleistung: 125mW
Widerstand: 4.7kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 5%
Widerstandsanschlüsse: Konvex
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Anschlussabstand: 0.5mm
Nennleistung pro Widerstand: 63mW
Produktpalette: CAY10 Series
Nennspannung: 25V
Produktbreite: 1mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 347
Produkthöhe: 0.35mm
Nennleistung: 125mW
Widerstand: 4.7kohm
Widerstandstoleranz: 5%
Produktlänge: 2mm
Anschlussabstand: 0.5mm
Nennspannung: 25V
Produktbreite: 1mm
Мінімальне замовлення: 500
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Mounting Type: Surface Mount