CB017C0102JBA
CB017C0102JBA KYOCERA AVX Components
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.001uF 25V PEN 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1000PF 5% 25VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 16V, Voltage Rating - DC: 25V, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm).
Інші пропозиції CB017C0102JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB017C0102JBA CB017C0102JBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM 1000PF 5% 25VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 16V
Voltage Rating - DC: 25V
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
товару немає в наявності
CB017C0102JBA CB017C0102JBA Виробник : AVX cb-pen-776513.pdf Film Capacitors 1000pF 5% 25Volts
CB017C0102JBA CB017C0102JBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 1000pF 5% 25V