CB017D0102JBA
CB017D0102JBA KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 1000PF 5% 63VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1000PF 5% 63VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB017D0102JBA CB017D0102JBA Виробник : Kyocera AVX cb_pen.pdf Film Capacitors 50V 1000pF 5% 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
CB017D0102JBA CB017D0102JBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pen.pdf Cap Film 0.001uF 50V PEN 5%( 3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R