CB017E0102KBA
CB017E0102KBA KYOCERA AVX Components
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.001uF 100V PEN 10% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 7000 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції CB017E0102KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB017E0102KBA CB017E0102KBA Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CB017E0102KBA CB017E0102KBA Виробник : AVX cb-pen-776513.pdf Film Capacitors 100volts 1000pF 10%
товару немає в наявності
CB017E0102KBA CB017E0102KBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 100V 1000pF 10%