CB017E0103KBA
CB017E0103KBA KYOCERA AVX Components
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.01uF 100V PEN 10%( 3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Інші пропозиції CB017E0103KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB017E0103KBA CB017E0103KBA Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CB017E0103KBA CB017E0103KBA Виробник : AVX cb-pen-776513.pdf Film Capacitors 100volts 0.01uF 10%
CB017E0103KBA CB017E0103KBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 100V 0.01uF 10%