CB017E0332JBA
CB017E0332JBA KYOCERA AVX Components
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.0033uF 100V PEN 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB017E0332JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB017E0332JBA CB017E0332JBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pen.pdf Cap Film 0.0033uF 100V PEN 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
CB017E0332JBA CB017E0332JBA Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CB017E0332JBA CB017E0332JBA Виробник : AVX cb-pen-776513.pdf Film Capacitors 100volts 3300pF 5%
CB017E0332JBA CB017E0332JBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 100V 3300pF 5%