CB017E0472JBA
CB017E0472JBA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Category: SMD Film Capacitors, Description: Capacitor: polyethylene; 4.7nF; ±5%; 63VAC; 100VDC; 1206; -55÷125°C, Operating temperature: -55...125°C, Case - inch: 1206, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 63V AC; 100V DC, Capacitance: 4.7nF, Type of capacitor: polyethylene.
Інші пропозиції CB017E0472JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB017E0472JBA CB017E0472JBA Виробник : AVX cb-pen-776513.pdf Film Capacitors 100volts 4700pF 5%
товару немає в наявності
CB017E0472JBA CB017E0472JBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 100V 4700pF 5%
CB017E0472JBA CB017E0472JBA Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD Film Capacitors
Description: Capacitor: polyethylene; 4.7nF; ±5%; 63VAC; 100VDC; 1206; -55÷125°C
Operating temperature: -55...125°C
Case - inch: 1206
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 63V AC; 100V DC
Capacitance: 4.7nF