CB018B0102JBA
CB018B0102JBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.001uF 16V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive T/R
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0102JBA CB018B0102JBA Виробник : Kyocera AVX cb_pps-3162229.pdf Film Capacitors 16V 1000pF 5% 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
CB018B0102JBA CB018B0102JBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pps.pdf Cap Film 0.001uF 16V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive T/R
товару немає в наявності
CB018B0102JBA CB018B0102JBA Виробник : AVX Corporation cb-pps.pdf Description: CAP FILM 1000PF 5% 16VDC 1206