CB018B0153GBA
CB018B0153GBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.015uF 16V PPS 2% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 24500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB018B0153GBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0153GBA CB018B0153GBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pps.pdf Cap Film 0.015uF 16V PPS 2% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
CB018B0153GBA CB018B0153GBA Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CB018B0153GBA CB018B0153GBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 16volts 0.015uF 2%