CB018B0223GBA
CB018B0223GBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.022uF 16V PPS 2% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Інші пропозиції CB018B0223GBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0223GBA CB018B0223GBA Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CB018B0223GBA CB018B0223GBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 16volts 0.022uF 2%
CB018B0223GBA CB018B0223GBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pps-3162229.pdf Film Capacitors 16V 0.022uF 2%