CB018B0332JBA
CB018B0332JBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.0033uF 16V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive T/R
Написати відгук
Інші пропозиції CB018B0332JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0332JBA CB018B0332JBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pps.pdf Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CB018B0332JBA CB018B0332JBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 16volts 3300pF 5%