CB018B0333GBA
CB018B0333GBA KYOCERA AVX
cb_pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 16V 0.033uF 2%
на замовлення 3200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Film 0.033uF 16V PPS 2% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R.
Інші пропозиції CB018B0333GBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0333GBA CB018B0333GBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pps.pdf Cap Film 0.033uF 16V PPS 2% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
CB018B0333GBA CB018B0333GBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pps.pdf Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CB018B0333GBA CB018B0333GBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 16volts 0.033uF 2%