CB018B0333JBA
CB018B0333JBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.033uF 16V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB018B0333JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0333JBA CB018B0333JBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pps.pdf Cap Film 0.033uF 16V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
CB018B0333JBA CB018B0333JBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pps.pdf Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CB018B0333JBA CB018B0333JBA Виробник : KYOCERA AVX Si5350A_B-2507436.pdf Clock Generators & Support Products Any-frequency, any-output, Xtal reference, 3-output LVCMOS clock generator