CB018B0393GBA
CB018B0393GBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.039uF 16V PPS 2% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Інші пропозиції CB018B0393GBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0393GBA CB018B0393GBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pps.pdf Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CB018B0393GBA CB018B0393GBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 16volts 0.039uF 2%
CB018B0393GBA CB018B0393GBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pps.pdf Film Capacitors 16V 0.039uF 2%