CB018D0103JBA
CB018D0103JBA KYOCERA AVX
cb_pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 50V .010uF 5%
на замовлення 2296 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Film 0.01uF 50V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R.
Інші пропозиції CB018D0103JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018D0103JBA CB018D0103JBA Виробник : AVX cb_pps-776893.pdf Film Capacitors 50V .010uF 5%
на замовлення 65 шт:
CB018D0103JBA CB018D0103JBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pps.pdf Cap Film 0.01uF 50V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
CB018D0103JBA CB018D0103JBA Виробник : AVX Corporation cb-pps.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 50VDC 1206