CB018D0332J
CB018D0332J KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.0033uF 50V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції CB018D0332J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018D0332J-- CB018D0332J-- Виробник : AVX Corporation cb-pps.pdf Description: CAP FILM 3300PF 5% 50VDC 1206
товару немає в наявності
CB018D0332J-- CB018D0332J-- Виробник : AVX cb_pps-776893.pdf Film Capacitors 50V 3300pF 5%