CB018D0332JBA
CB018D0332JBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.0033uF 50V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB018D0332JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018D0332JBA CB018D0332JBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pps.pdf Cap Film 0.0033uF 50V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
CB018D0332JBA CB018D0332JBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 50volts 3300pF 5%