CB018D0472JBA
CB018D0472JBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.0047uF 50V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive T/R
на замовлення 10500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB018D0472JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018D0472JBA CB018D0472JBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pps.pdf Cap Film 0.0047uF 50V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive T/R
товару немає в наявності
CB018D0472JBA CB018D0472JBA Виробник : AVX cb_pps-776893.pdf Film Capacitors 50V 4700pF 5%