CB027E0223JBA
CB027E0223JBA KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC 1210
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC 1210, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB027E0223JBA CB027E0223JBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC 1210
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Capacitance: 0.022 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
CB027E0223JBA CB027E0223JBA Виробник : Kyocera AVX cb_pen.pdf Film Capacitors 100V 0.022uF 5% 1210