CB028D0223JBA
CB028D0223JBA Kyocera AVX
cb_pps-3162229.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors 50V 22nF 5% 1210
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 63VDC 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm).
Інші пропозиції CB028D0223JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB028D0223JBA Виробник : AVX cb-pps.pdf
CB028D0223JBA CB028D0223JBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pps.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 5% 63VDC 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)