CB037D0224JBA
CB037D0224JBA KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 63VDC 1812
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm)
на замовлення 1015 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 63VDC 1812, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm).
Інші пропозиції CB037D0224JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037D0224JBA CB037D0224JBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 5% 63VDC 1812
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
товару немає в наявності
CB037D0224JBA CB037D0224JBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Film Capacitors 63V 0.22uF 5% 1812