CB037E0473JBA
CB037E0473JBA Kyocera AVX
cb_pen.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors 100V 0.047uF 5% 1812
на замовлення 1428 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm).
Інші пропозиції CB037E0473JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037E0473JBA CB037E0473JBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm)
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF