CB037G0103JBA
CB037G0103JBA KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 10000PF 5% 250VDC 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm)
на замовлення 3600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 5% 250VDC 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037G0103JBA CB037G0103JBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 250VDC 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CB037G0103JBA CB037G0103JBA Виробник : Kyocera AVX cb-pen.pdf Film Capacitors 250V .010uF 5%