CB037G0103KBA
CB037G0103KBA KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm)
на замовлення 4800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037G0103KBA CB037G0103KBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 10000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CB037G0103KBA CB037G0103KBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Film Capacitors 100V 0.01uF 10%