CB037G0153KBA
CB037G0153KBA KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15000 pF
Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm)
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 15000 pF, Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037G0153KBA CB037G0153KBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 15000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CB037G0153KBA CB037G0153KBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Film Capacitors 250V 0.015uF 10%