CB037G0472KBA
CB037G0472KBA Kyocera AVX
cb-pen.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors FILM CHIP
на замовлення 746 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Film Capacitors, Description: Capacitor: polyethylene; 4.7nF; ±10%; 160VAC; 250VDC; 1812, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 160V AC; 250V DC, Case - inch: 1812, Type of capacitor: polyethylene, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 4.7nF.
Інші пропозиції CB037G0472KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037G0472KBA CB037G0472KBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
товару немає в наявності
CB037G0472KBA CB037G0472KBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Category: SMD Film Capacitors
Description: Capacitor: polyethylene; 4.7nF; ±10%; 160VAC; 250VDC; 1812
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 160V AC; 250V DC
Case - inch: 1812
Type of capacitor: polyethylene
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 4.7nF