CB038D0104GBA
CB038D0104GBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.1uF 50V PPS 2% (4.5 X 3.2 X 2.4mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB038D0104GBA CB038D0104GBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pps.pdf Film Capacitors 50V 0.1uF 2%
на замовлення 620 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CB038D0104GBA CB038D0104GBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pps.pdf Cap Film 0.1uF 50V PPS 2% (4.5 X 3.2 X 2.4mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R