CB038D0104GBC
CB038D0104GBC KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.1uF 50V PPS 2% (4.5 X 3.2 X 2.4mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB038D0104GBC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB038D0104GBC CB038D0104GBC Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CB038D0104GBC CB038D0104GBC Виробник : KYOCERA AVX cb_pps-3162229.pdf Film Capacitors 50V 0.1uF 2%