CB042D0684JBC
CB042D0684JBC KYOCERA AVX
cb-petht.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
на замовлення 2300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB042D0684JBC CB042D0684JBC Виробник : KYOCERA AVX cb-petht.pdf Description: CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CB042D0684JBC CB042D0684JBC Виробник : Kyocera AVX cb_petht-3162319.pdf Film Capacitors 63V 0.68uF 5% 2220